19 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo'dan Bulunduğumuz Eve Kurye Talebi 7 Gündür Gelmiyor!

11.06.2015 tarihinde Yurtiçi Kargo'dan eve kurye talebinde bulundum. Gelmediler ve her gün talebimi yineledim. Müşteri hizmetlerinden her gün Firuzköy şubesinin talebe itiraz ettiği fakat sebebini göremedikleri bilgisini aldım. 14 Haziran pazar hariç her gün aynı şeyi yaşadık. Bugün (18.06.2015) yeniden talepte bulundum.

Ardından Firuzköy şubesini aradım, fakat bugün de gelmeyeceklerini rahatlıkla söyleyebildiler. Şikayet kaydı oluşturmak üzere müşteri hizmetlerini aradığımda aynı tavırla karşılaştım. Talebin zaten oluşturulduğunu, şube tarafından "yoğunluk" sebebiyle reddedildiğini, birşey yapılamayacağını söylediler. Nefret ediyorum kurumdan da her şubesinden de. Her daim sorunlu!

Yaprak 41 Okunma

Cevaplar

  • Yaprak21 Haziran 2015

    20.06.2016 cumartesi günü saat 12.20'de arayıp kargonun gün içinde geleceğini belirttiler. Zaten yarım gün çalışılan cumartesi için hiç inandırıcı bir söylem değildi. Hafta içi de olsa gelmezlerdi, tarzları değil anladığım kadarıyla var olan hizmeti vermek.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön