15 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargodaki Bozuk Düzen!

13,07'de telefonuma SMS yoluyla ''106977266929 no.lu gönderiniz mesai saatleri içinde gönderileceği'' bildirilmiş; an itibarı ile (16,07) halen kargom teslim edilmemiştir.
Marmaris armutalan şubesi tam bir yalancı ve sorumsuzluk örneği asla ve asla zamanında teslimat yapmıyor. Gönderim sürekli araçta görünüyor. Genel merkezi aradım yine bir sonuç yok.Şube zaten asla ve kat'a telefonlara cevap vermiyor ki; buna ben defalarca gözümle de şahit oldum telefon çalsa da açmıyorlar. Bu ilk değil. Son 3 seferde aynı şey oldu.

Meral 75 Okunma

Cevaplar

  • Meral21 Temmuz 2015

    Bu büyük bir yalan! Kargo şubesini 87 kez aramış ve tek cevap dahi alamayıp gün sonunda kendim gidip kavga çıkartıp ödemem teslimat sırasında yapılması gerekirken orada yine kendilerinin sorumsuzluğundan ötürü yapıp paketimi neredeyse cebren kendim teslim aldım... Dediğim gibi... Marmaris armutalan Yurtiçi Kargo şubesi elemanları sorumsuz; yalancı ve de aymazlar! Sözümona buradan verdikleri cevap bile yalan! kesin ve net!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön