20 Ekim 2016 #6733618

Yurtiçi Kargo'da Teslimatlar Yapılmıyor

Yurtiçi Kargo Esenyurt şubesine kargolarım geliyor, fakat tarafıma getirilmiyor. Teslim edilmesi gereken sürenin üzerinden haftalar geçmesine rağmen. Şube telefonlarına kesinlikle cevap vermiyor. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini defalarca aradım ilgilenen yok. Yurtiçi Kargo şikayet bölümüne yazdım dönen yok. Birkaç kere şubeden kendim gidip aldım ve gördüm ki bu sorunu yaşayan yalnız ben değilim. Kavgalara tanık oldum. Buradan yazmakta çözümü buldum. Artık isyan derecesine geldi. Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz. Diğer kargo şirketlerinde asla böyle bir şey yaşamıyorum. Bu durumu çalıştığım firmalarla paylaşıyorum, kesinlikle Yurtiçi Kargo'yla çalışmıyorlar.

Eda 285 Okunma

Cevaplar

 • Eda25 Ekim 2016

  Merhaba, yıldız gruptan tarafıma 2 adet düdüklü tencere siparişi vermiştm. Yurt içi krgo adreste beni bulamamış not bırakmış kime bırakmış merak ediyorum. Yeni Doğum yaptığımdan dolayı sürekli evdeyim evde olmamam mümkün değil. Üstelik sitemuz güvenlikli yapancı araç ve insan girişinde bilgimiz mutlaka oluyor. Esenyurt şube personeli bunu sürekli yapıyor. Teslimatlar yapılmıyor ve üstüne müşteri adreste yok yalanı atılıyor. Defalarca şikayetime rağmen çözüm yok.

 • Eda23 Ekim 2016

  Cozumler gecici değil uzun vadeli olmalidir. Hala çalıştığım firmalarin bir kismi yurt ici kargoyla çalışıyor. Ve maalesef hala firmanın ciddi anlamda ciddiyetsizligine mecburen katlaniyorum.

 • Eda21 Ekim 2016

  Daha önce şikayetlerim yazmıştım firmayı defalarca aradık Esenyurt şube teslimatları yapmıyor diye. Üstelik gittik müşteri evde yok diye firmalara bilgi veriliyor. 1 haftadır teslimatı yapılmayan kargonun hiçbir açıklaması olamaz üstelik yalanla kapatılamaz. 30 günlük bebeğim. Var ve evden çıkmam mümkün değil ailemle yaşıyoruz ben olmasam bile evde mutlaka birileri var. Neyse müşteri hizmetlerine sitelerine şikayette bulunduk dönen yok. Çareyi buraya yazmakta buldum biliyorum buraya yazınca hemen ilgilenecekler öylede oldu. Gün içerisinde ürünlerimin bir kısmını yine hepsini değil. 2 beyefendi çık getirdi. Telefonla aradılar sitenin önüne 24 parça yemek takımı ve diğer ürünleri bırakıp gittiler. Beyefendiler çok yoğunmuşlar. Löhuşa halimle o ağır ürünleri 3 kat çıkarttım. Şimdi yurt içi yetkililerine soruyorum. Şubeyi uyardıklarını söylüyorlar acaba uyarılmasaydılar ne olurdu

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön