25 Ekim 2016 #6775072

Yurtiçi Kargo'da Kırılan Bilgisayar!

Asus marka bilgisayarımı Trabzon şubesinden teknik servise 03.10.2016'da ücretimi ödeyerek bıraktım. Kargo teknik servise ulaştığında teknik servis Yurtiçi Kargoyu anlaşmalı olmadığını söyleyerek teslim almamıştır. 19.06.2016'da ürünün teslim edilmediğimi öğrendiğimde şubeye giderek kargomu geri iade edilmesini talep ettim. 24.10.2016'da kurye ile evime getirilen bilgisayarım kuryenin kontrol ettirmeden hemen evrak imzalatıp gitti.


Ben kargoyu teslim aldıktan 5 dk sonra kutunun içini açtığımda bilgisayarımın kırık olduğunu gördüm ve hemen Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleriyle görüştüm. Müşteri hizmetleri beni şubeye hasar tutanağı tutturmak için gönderdi. Şubeye gittiğimde beni kovarcasına evraka imzayı attınız bizim sorumluluğumuz yok, kontrol etseydin alırken gibi alaycı ifadelerde bulundu. Bir imza yüzünden mağdur edilmemek istiyorum.

Muhammet 110 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler diyorsunuz da sonuç nedir?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön