21 Ekim 2016 #6736372

Yurtiçi Kargo'da Kaybolan Bilgisayarım!

06.08.2016 tarihinde Düvenönü şube çıkışlı, Bakkalköy şube varışlı gönderilen kargo paketimdeki laptop bilgisayar kaybolmuştur. Bunu Yurtiçi Kargo'ya ilettiğimde kaybolan ürünün tazmini için işlemleri başlatmam gerektiği söylendi. Bunun üzerine gerekli dilekçeleri yazıp bölge müdürlüğüne göndererek işlemleri başlattık.


Tazmin işleminin yaklaşık 1 ya da 1,5 ay kadar sürebileceği ve beklemem gerektiği bilgisi verildi fakat olayın üzerinden tam 2,5 ay geçmesine rağmen halen ne arayan var ne de soran. Defalarca mail attığım, şikayet kaydı oluşturduğum halde hiçbir şekilde dönüş alamıyorum. Benim 2.600 TL'lik bilgisayarım kayboldu fakat kimsenin umurumda değil.


Şikayetvar üzerinden şikayet ediyorum ''müşteri ile görüşülüp, bilgi verilmiştir'' diye cevap yazıyorlar. Halbuki ne arayan var ne de bilgi veren. Kesinlikle aramadıkları halde bilgi verilmiştir diyorlar. Şaka mısın sen Yurtiçi Kargo?

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön