02 Nisan 2014

Yurtiçi Kargo'da İşleyiş Tam Fiyasko!

3 gündür kargom teslim edilemiyor. Misspera'dan aldığım ürünler 31 Mart'ta teslim edilecekti. Kargo şubeye ulaşmadı. Yanlış düzenleme yapıldığı için kargo Şirinevler Yurtiçi Kargo Şubesine gitti. 1 Nisan'da arayarak kargoyu Çoban Çeşme şubeye göndermelerini söyledim. 2 Nisan kargo hala Şirinevler'de. Ve genel müdürlük yetkilisi dahi şubeye ulaşamıyor.

Kargonun bana eğer şubesine ulaşabilirse yarın geleceğini söylüyor. Firmamıza 4 apartman ötedeki Çoban Çeşme zaten kargoyu akşam geç saatte yada 1 gün gecikmeli teslim ediyor. Yurtiçi Kargo pratik bir işleyişe kesinlikle sahip değil. Hantal bir yapıya sahip. Firmaların sürekli bu kargo firması ile neden çalıştıklarını hiç anlamıyorum.

Emine 82 Okunma

Cevaplar

  • Emine03 Nisan 2014

    Son derece robot cevaplar ve pratik çözümden yoksun bir yönetim şekli. Şubeler telefonlarına cevap vermiyor. Bilgi dönüşü çok yetersiz

  • Emine03 Nisan 2014

    Dün beni arayarak kargonun bugun teslim olacağını söyledir. Fakat maalesef kargo 9:30 itibari ile aktarma merkezlerinde. Genel müdürlüğü aradım çözüm yok. Bu kargonun gün içinde bana teslimini sağlamaları gerekmez mi ?Bu kargonun artık şube tarafından değil özel bir kurye ile bana gönderilmesi gerekir. Düzgün çalışan kargo firmaları bunu yapıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön