30 Ocak 2014 #2266320

Yurtiçi Kargo'da Hizmet Sıfır!

Dün sabah itibari ile paketim Yurtiçi Kargo Okmeydanı şubesinden teslimat için yola çıktı. Bütün gün evde paketimin gelmesini bekledim ancak gelmedi. Sonra bu sabah paketin nerede olduğuna tekrar baktığımda teslim edilmedi/ bekletiliyor şubede şeklinde bir yazı gördüm.


Bunu üzerine Okmeydanı şubesini defalarca aramama rağmen cevap verilmedi. Sonra Çağrı merkezini aradım kontrol etti ve dün gelmişler kimse olmadığı için kapıya ihtar bırakmışlar ve paket de şubeye geri dönmüş dedi.


Halbuki ihtar falanda yok ortada. Şubenin telefonu açmadığını söyledim, telefonlarla ilgili çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Hala arıyorum cevap veren yok. Mail attım cevap yok.


Yurtiçi Kargo ile iş yaptığıma pişmanım...

Mehmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet31 Ocak 2014

    Dün paketin elimde olacağını söylemiş olmalarına rağmen bugün hiç bir paket gelmedi. Çağrı merkezini aradığımda yola çıkmamış olduğu söyledi. Daha şubesine söz geçiremeyen bir merkez. En azından bugün geleceğini söylemeselerdi. Bu kendilerinin kötü itibarlarını sildirmek için vermiş oldukları anlık boş sözleri gösteriyor...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimize ilgili birimiz tarafından görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Biraz önce merkez beni aradı şube ile konuşmuş olduklarını söylediler, aynı zamanda özür dilediler. Yarın itibari ile paketin elimde olacağını bildirdiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön