22 Temmuz 2017 #8931923

Yurtiçi Kargo'da Eve Teslimat Yapılmıyor

Yurtiçi Kargo tarafından 21/07/2017 tarihinde 10880516424 numaralı kargomun mesai saatleri içerisinde adresime teslim edileceği mesajını aldım. Dün bütün gün evde olmama rağmen gelen giden olmadı, (ki daha önce de bir çok kargom da da zaten bunu yapmışlardı eve teslim etmiyorlar ben gidip almak zorunda kalıyorum). Bugün sabah ''adresinizde bulamadık'' diye 8.24 de mesaj geliyor... Eğer evime geliyor ve beni bulamıyorlarsa neden evime bir kağıt bırakmıyorlar o zaman ''geldik bulamadık'' diye.


Bu kaçıncı, bir değil beş değil. Şubeye gidip durumu anlattığımda yoğunluk var, arkadaşları uyarırız diyorlar ama sonuç değişmiyor. Diğer kargo şirketleri telefonla arayıp '' evdeyseniz beş dakika ya oradayız' diye arıyorlar. Yurtiçi Kargo çalışanları da yoğunluk var deyip ne telefonlara bakıyor ne adrese teslim yapıyor... Şubeden şu saatte gittim, bu saatte geldim diye hayali teslimat yapıyorlar.

Zeliha 311 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön