27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo'da Dağıtım Sorunu

Balipaşa şubesi. bugün sabah şubeye ulaşan kargom dağıtıma çıkarılmadığı için, teslim tarihi bugün olan kargom ne zaman teslim edilir hiçbir fikrim yok. Diğer şubeleri bilmiyorum, fakat Balipaşa şubeye gelen her kargom için dağıtım/teslim günlerce gecikiyor! Şubenin telefonları hiçbir zaman cevaplanmıyor. Çağrı merkezi de şube de hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.


Yoğunluktan dolayı aksadığı bildiriliyor. Kurumsal bir firma için bu şekilde bir mazeret kabul edilemez. Her seferinde aynı bahane. Gönderici ben olduğum zaman zaten asla tercih etmiyorum Yurtiçi Kargo'yu, fakat karşı taraf tercih ettiği zaman hep aynı saçmalıklar.

Esma 29 Okunma

Cevaplar

 • Esma31 Ekim 2016

  Geçen Çarşamba verilen kargo Bugün Pzrtesi ve hala bana ulaştırılamadı. Şube Hiçbir telefona cevap vermek zahmetinde bulunmuyor! Çağrı Merkrzi "Anlıyorum, anlıyorum... " dan başka bir şey söylemiyor. Bu kadar yetersizlik, utanmazlık olmaz.

 • Esma31 Ekim 2016

  Allah'ın belaları. Geçen Çarşamba verilen kargo Bugün Pzrtesi ve hala bana ulaştırılamadı. Şube Hiçbir telefona cevap vermek zahmetinde bulunmuyor! Çağrı Merkrzi "Anlıyorum, anlıyorum... " dan başka bir şey söylemiyor. Bu kadar yetersizlik, utanmazlık olmaz.

 • Esma28 Ekim 2016

  Allah'ın belaları sizi dava edeceğim mahkemede görüşürüz pislikler.

 • Esma28 Ekim 2016

  Telefonla bana anlıyorum, anlıyorum, iletiyorum. Kaç kere daha çağrı merkezinizle görüşüyorum bir akıbet yok!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Esma28 Ekim 2016

  Böyle Bir Rezalet Yok! Dün Dağıtıma çıkarılmayan kargom için Bu sabah kargo şirketinden SMS geliyor; "Adresinizde size ulaşamadık kargonuzu 3 iş gününde Balipaşa biriminden alabilirsiniz diye?! " Hiçbir şekilde telefonlarda da muhatap bulunmuyor, bir de utanmadan mutluluk taşıyoruz, geleceğe taşıyoruz teraneleriyle jingle dinletiyorsunuz. Böyle bir rezalet yok. Hem dağıtıma çıkartma, hem utanmadan ulaşamadık gel al diye SMS at. Ne güzel hayat.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön