29 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Zonguldak Şube Sorumsuzluğu

22 Temmuz cuma günü bir siteden alışveriş yaptım. Adres bilgilerini eksiksiz girdim, ki zaten tanımlıydı bilgilerim ve daha önce defalarca kargo getirmişlerdi bu adrese. Adresi bulamamak gibi bir sıkıntı olmuş olamaz.B************ adresi özellikle veriyorum çünkü bu kadar açık ve herkesçe bilinen bir adresi bulamayıp, adres sorunu nedeniyle paketimi geri gönderdiler. Kısa bir süre içerisinde yetiştirmem gereken bir proje var, şimdi benim mağduriyetimi kim karşılayacak! Verdiğim adres bilgilerinde telefon numarası da vardı, 27 Temmuz'dan beri Yurtiçi Kargo'ya ulaşmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde cevap vermiyorlar telefona, üstelik ortada adres sorunu olduğunu yazmışlar takip sitesine fakat bana hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.


O telefon numarasını oraya süs diye mi ekliyoruz?

Ufuk 41 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk30 Temmuz 2016

    Ne çözümünden bahsediyorsunuz? Ürün İstanbul'a geri gitti, şimdi geri gelmesini bekliyorum. Kaybettiğim zamanı mı telafi edeceksiniz, ikinci kez ödeyeceğim kargo ücretini mi?... Ben Yurtiçi Kargo Zonguldak şubesiyle iletişime geçmenizi ve sorunun ne olduğunu öğrenmenizi ve çözmenizi istiyorum! Bu olayın bir benzeri birkaç ay önce de oldu, Zonguldak çalışanlarınız sorumsuz. Keyfi kararlar veriyorlar, telefonları açmıyorlar, şubeye gittiğimde buna defalarca tanık oldum, çalan telefonları açmıyorlar!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Ufuk29 Temmuz 2016

    Sikayetvar.com bu ne biçim bir metin düzenlemesidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön