30 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Zile Basmadan Geldik Ama Evde Bulamadık Notu Asmış!

Saat 19:00'da eve geldim. Apartmana girerken birşey yoktu binanın camında. Yarım saat sonra bir iş için inmem icap etti. Apartman giriş camında kapıda bir not. Geldik ama evde bulamadık. Ziyaret saatleri de 15:40! Hani benim kendilerine yalan borcum yok. "Beyefendi geldik binada asansör yoktu, çıkmak istemedik" ve ya deseler ki "ya mesaimiz bitmek üzereydi lazımsa gelir şubeden alır diye düşündük, notu iliştirdik" anlarım.

Velhasıl bir telefon numarası bile yazmamışlar iliştirdikleri kağıda. 444'lü numaralarını aradık telefon no'sundan kargo sor menüsü var, telefon numaramıza kargo yok. Sitelerine girdik, bayağı bir cafcaflı site ama müşteri hizmetlerine yazdık yazalı hala dönüş yok.

Murat 123 Okunma

Cevaplar

  • Murat04 Ağustos 2014

    alakası yok. Malzeme çok lazım olduğu için ve 2-3 geçmesine rağmen dönüş yapmadıkları için gittim bürolarından kendim aldım. o saatte evime geldiğini söyleyen elemanın bakkala sorduğunu öğrendim, köy yeri ya belki bakkal bilir hesabı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön