17 Ekim 2016 #6706861

Yurtiçi Kargo Zeynep Kamil Şubesi Personelinin Tavrı!

Zeynep Kamil şubesine 17.10.2016 tarihinde sabah saat 8:40'da gelen kargomu gün içinde evde olmayacağım için arkadaşlar boşuna gelmesin (ben şubeye geldiğim için firmada boşuna yakıt yakmamış oluyor. Bu çalışanın umurunda mı?) diye şubeye gittim almaya.
Şubede 3 arkadaş vardı müdür yok kargomu almak istedim orada bulunan M.. denilen kraldan çok kralcı arkadaş elini sallayıp "9'da gel" diye bağırdı. Bende "kendine gel müşteriyle nasıl bağırarak konuşuyorsun" dedim saygısızca "9'da gel dedim kapıda yazıyor" dedi bağırarak.


Yıllardır şubede ilk defa böyle bir davranışla karşılaştım şubede başka müşteride yok arkadaşım "siz boşuna gelmeyin diye geldim bu nasıl saygısızca bir davranış" dedim o sırada T.. denilen çalışan arkadaş kargomu aramaya başladı sağ olsun 2 dakikada buldu ve kargomu verdi. M.. denilen şahışta homurdanmaya devam etti. Yurtiçi Kargo ne yapacak bakalım?

Abdullah 141 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön