11 Şubat 2014 #2288624

Yurtiçi Kargo Zamanında Teslimat Yapamıyor!

Yurtiçi Kargo ile tarafıma gönderilen ürünler sürekli yanlış şubeye iletildiğinden dolayı tarafıma zamanında teslim edilmiyor. Son yaşadığım olayda da yine yanlış teslimat şubesi seçildiğinden dolayı cumartesi günü teslim edilmesi gereken ve çok önemli olan bir kargo, cumartesi 12'de doğru şubeye iletildiği, o saatte de teslimat yapamayacakları bahanesi ile pazartesi günü teslim edildi.


Şube müdürü ve genel müdürlük çağrı merkezi dahil olmak üzere birçok yerle görüşmeme rağmen ısrarla bana yardımcı olmayacaklarını, sorunun kendi hatalarından kaynaklanmış olsa bile teslimatı geciktireceklerini ve çok acilse gidip kendim almam gerektiğini belirttiler.

Mustafa 29 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa14 Şubat 2014

    hala adresime gelen kargolar yanlış şube yüzünden gecikmeli geliyor, değişen hiç birşey yok

  • Mustafa12 Şubat 2014

    Ne yazık ki bu saatten sonra personelin uyarılması benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Ben firma hatasından kaynaklanan geç teslimat nedeniyle mağdur olduktan, şube personelinden çok acilse gelin kendiniz alın ve çağrı merkezinden hiçbir şey yapamayız cevabını aldıktan sonra hiçbir kıymeti yok. Bundan sonra en iyi çözüm bir daha yurtiçi kargoyu kullanmamak olacak.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön