20 Ekim 2016 #6737779

Yurtiçi Kargo Zamanında Edilmeyen Kargo Ve Çok Seviyesiz Şube Yetkilisi!

16 Ekim'de internet satın aldığım ürünün teslimat tarihi 18 Ekim yazmaktaydı. Ayın 20'si halen kargo teslim edilmedi. Kargonun 444'lü numarasını arayıp müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ürünü 18 ve 19 Ekim arasında dağıtıma çıkarıldığı, fakat mesai saatlerinde yoğunluktan yetişmediği bu nedenle ürünü Tarabya şubesine geri getirildiğini iletti. Saat 10'dan 11:30'a kadar aralıklarla Tarabya şubesini aradım, telefonu kimse açmadı.


444'lü müşteri temsilcisine şubelerini arayıp ulaşamadığımı söyleyince başka bir numara verdi. O numarayı 15 dk içinde 10 kez aradım sonunda ismi M*** olduğunu öğrendiğim kişiye ulaştım. Kargoyu yetiştiremedikleri,3 gündür akşam şubeye geri getirdiklerini söyledi. Haliyle bu duruma tepkimi gösterince istediğim yere şikayet edebileceğimi söyleyerek çok kaba bir şekilde konuşarak resmen insanı bir daha bu kargo firmasıyla bir daha çalışmamaya teşvik etti. Yazıklar olsun!

Kadir 33 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön