26 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo  Yüzünden Alışveriş Yapamıyorum.

Cumartesi günü evde olduğum halde geldik bulamadık kağıdı yapıştırmışlar aradım saygısızlık yaptılar şikayet ettim bir şey olmadı. Gitti eşim aldı kargoyu sesimiz çıkmadı. Salı kargom gelmiş evde olduğum halde gene geldik bulamadık kağıdı yapıştırmışlar apartmanın dış kapısı, gene sesim çıkmadı gittim aldım. Şikayetimi gerekli mercilere yaptım.

Çarşamba zil çaldı baktım gelen kargocu. Bu sefer ücreti alıcı ödüyor diye buldu diye düşündüm. Bak dedim isteyince nasıl bulunuyor. Adam bir saygısız bir saygısız, evde yalnız olduğum için korktum cevap vermek istemedim. Dedim şikayet edeceğim sizi ''bana nere şikayet edersen et''dedi. Korkudan sessizce kapıyı kapattım. Oda biliyor bir şey olmuyor. Bu işi yapamıyorsan yurtiçi kapat. Bu kadar şikayet nere gidiyor anlamadım. Trabzon Kasustu şubesi, Allah müşterilerinize sabır versin.

Merve 183 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön