20 Ekim 2016 #6736072

Yurtiçi Kargo Yola Çıkmayan Kargo!

17.10.2016 Pazartesi günü Şırnak/Cizre şubesine teslim edilen paketim 4 gün geçmesine rağmen halen kargoda bekletilmektedir! Kargoyu aradığımda kargoladık yarın gelir diye lakayıt cevap vererek göz göre göre yalan söylüyorlar. Bana hiç yoğunluk falan demeyin! Yoğunluk olur 1 gün aksar anlarım ama 4 gündür paket kargoda bekliyorsa bu işte başka bir iş var! Yapamıyorsanız bırakın gidin arkadaş veya arayıp bir özür dileyin! Kimbilir daha ne kadar bekleyecek ve kaç güne gelecek! İnsanlar sizlere umut bağlıyor siz resmen dalga geçiyorsunuz! Şikayetimi ilettim ancak ne arayan var ne soran hiç şaşırmadın (!) Daha önce de Yurtiçi Kargo'da çok defa bu tür sorunlar başıma geldi ama artık gelmesine izin vermeyeceğim çünkü benim ve diğer bütün arkadaşlarım için bu kötü firma bitmiştir!

Mücahit 103 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Mücahit20 Ekim 2016

    Müşteri hizmetleri aradı burada yazanları okudum tamam dedi çözmemi istediğiniz başka bir konu var mı dedi. Kardeşim sen bunu daha çözmedin ki başka problemim olsun! Güya ilgilenilecek! Sonuç koca bir sıfır!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön