22 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Yine Mecidiyeköy Şubesi!

Yine şubenizin kafasına göre iş yapması sebebiyle göndericiye ofisimizde olmadığımız söylenmiş -ki yine yanlış bilgi. Arefe günü de dahil olmak üzere biz hiç tatil yapmadık. Yine 11. 09. 2013 tarihinde Soyer firması tarafından adres teslim olarak Göztepe çıkışlı / Mecidiyeköy varışlı olarak verilen zarfım teslim edilmiyor. Telefon açmıyorum ki bakalım ne zaman teslimat yapacaklar. Beni arayan yetkilinin de söylediği gibi maalesef acente olduğu için bir şey yapılamıyor.


Acente sahibinin ne zaman keyfi gelirse o zaman getirir kargomu. Bir de buna hizmet diyorsunuz değil mi? Gidin pazarda maydanoz satın. Onu da becerebileceğinizi sanmıyorum ya. Keyfinizi bekliyorum bakalım zarfımı ne zaman getireceksiniz?

Evren 51 Okunma

Cevaplar

  • Evren26 Ekim 2013

    Siz 11.10.2013 tarihinde çıkan kargomu ne zaman teslim aldığımı bile sormadınız !! ben söyleyeyim 23.10.2013 .. Standart konuşmalar için beni artık aramayın !

  • Evren26 Ekim 2013

    standart yanıtlama yapıldı !!!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön