20 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Yine Florya Şubesi

İnternetten yapmış olduğum siparişi sistemden takip ettiğimde "hasarlı kargo" ibaresine rastladım. Florya şubesini aradım, "hasarlı olduğu için almayacağınızı düşündük ve teslim etmedik, gelin bakın ona göre geri gönderelim" dediler. Ne demek gelin bakın? Kargo firmasının amacı zaten adrese teslimdir, ben gideceksem neden kargoyla çalışayım.


Madem hasarlı, teslimata getirilir, alıp almamaya ben karar veririm. Benim adıma karar vermek de ne oluyor? Florya şubesine acilen çeki düzen vermek gerekiyor. Geçen gün de iş arkadaşımın kargosunu 3gün beklettiler, en sonunda gitti kendi aldı. Keşke başka kargo anlaşması olsa da alışveriş sitelerinin Yurtiçi Kargo ile çalışmak zorunda kalmasak!

Pelin 23 Okunma

Cevaplar

  • Pelin21 Şubat 2013

    Ben iş yerimde değilken kargo teslimatı yapılmış. Halbuki telefonda madem hasarlı geri gönderin o zaman, demiştim. Kargoda hasar filan da yok, gayet sağlam gelmiş, boş yere beni yine mağdur ettiler. Fazladan 1 gün daha beklemek zorunda kaldım. Başka kargolar telefon açıp yerimizde olup olmadığımızı teyitini aldıktan sonra teslimatı yaparken Yurtiçi Kargo hep akşam saatleri teslimat yapıyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Şubat 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön