25 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Yine Eleman Göndermedi!

Bugün iade için Yurtiçi Kargo Eskişehir Yunus Emre Şubesini aradım iade etmek istediğimi söyledim telefonu açan bayan eleman tamam iade aldırtalım dedi. Tekrar yine aradım telefonu açan bayan eleman tamam nota adınız yazılmış dedi öğleden akşama kadar bekledim Yunus Emre Şubesi eleman göndermedi.

Sürekli siparişleri getiren iade alan bir tek eleman var sadece adını biliyorum adı E**** işini iyi yapmayan Yunus Emre şubesi beni beklemekten ağaç yaptı. Yurtiçi Kargo senden şikayetçiyim!

Birol 110 Okunma

Cevaplar

  • Birol25 Aralık 2013

    Bugün Eskişehir Yunuseremre Şubeşi elemanı soyadını bilmediğim alacaklı gibi diyafona kim o dediğimde aç aç aç diye bağırdı. Yukarıda çıktığında da siparişleri yüzüme çarpar gibi verdi. Beni şikayet etmişsin ben 8 mahalle geziyorum şu ellerime bak diye bana ellerini gösterdi. Zoruna gidiyorsa çalışmassın bırakırsın işi işsiz çok kişi var. Yurtiçi Kargo burda ben para veriyorum hiç kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Hiç bir yere çıkmadan kargo gelecek diye bekliyoruz gelmiyor. Ben müşteriyim saygı beklerim ama saygı nerde?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön