17 Ocak 2014 #2240439

Yurtiçi Kargo Yapmadığı Teslimatı Yapılmış Gösteriyor Amaç Ne?

4 Ocakta kargoya verilen 170978655568 gönderi kodlu paket 14 Ocakta teslim edildi deniyor, fakat ben paketi teslim almadım? Telefon ediyorum şubeye, telefonu yüzüne kapatıyorlar?


Teslimat adresine 300 metre mesafede bir şubeden 10 günde 2 kitabı getiremediniz. Üstüne de teslim aldı diye yazıyorsunuz. Bravo!


Bu siteyle ilgilenen Yurtiçi Kargo çalışanı: "Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır." diye yanıtlayıp ilgilenmiş gibi yapma. sorunu çöz. 300 metre mesafedeyim, 4 gün üstüste dağıtıma çıkıp vakit yetmedi diye indirdiniz paketi araçtan.


Yoldan geçen birine verseniz hayrına getirirdi!

Bora 44 Okunma

Cevaplar

  • Bora20 Ocak 2014

    Cuma call centerdan birisi aradı, şikayeti aldıklarına ilişkin. Ama gerekli işlemleri yaptıklarına kesinlikle inanmıyorum, sitelerinde hala kargo "Teslim Edildi" görünüyor. gerekli işlemleri yapmaya başlasalar en azından oradaki durum değişmez miydi? cuma günü aradıktan sonra (11.49'da aramdılar) isteseler yine ulaştırırlardı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön