03 Kasım 2015

Yurtiçi Kargo Yahyakaptan Şubesi 4 Günde Kargoyu Teslim Etmedi

Yahyakaptan şubeniz 4 günde kargoyu teslim edememiş olup bugünde kargoyu dağıtıma çıkarmamıştır. Aynı şube 191571904011 No.lu gönderimi dün itibariyle teslim etmiştir. Şubeniz; 2 tane kargom olmasına rağmen bir tanesini getirip diğerini teslim edememiştir. Zannediyorum ki teslim edilemeyen kargom çok ağır olduğu için teslim edememişlerdir.


Sürekli Yahyakaptan şubeniz ile aynı problemi yaşamaktayız. Kocaeli bölgesindeki, dağıtımda sorun yaşadığım tek şubeniz olan Yahyakaptan şubenizin işlerini daha düzenli ve ciddi yapmaları için uyarmanızı, personelinizin sayısı az ise artırmanızı rica ediyorum. Bu şubeniz yüzünden bir daha firmanızı tercih etmeyeceğim.

İsmet 63 Okunma

Cevaplar

 • İsmet05 Kasım 2015

  Genel Müdürlük, Kocaeli Bölge ve Çağrı Merkezi ile birçok kez görüşmemize rağmen Yahyakaptan Şubenize ürünü teslim ettiremediniz, 10 yıllık çalışmamı sizin ile sonlandırıyorum. Şubesine söz geçiremeyen kurumsallıktan uzak firma!

 • İsmet05 Kasım 2015

  Genel Müdürlük, Kocaeli Bölge ve Çağrı Merkezi ile birçok kez görüşmemize rağmen Yahyakaptan Şubenize ürünü teslim edemediniz, 10 yıllık çalışmamı sizin ile sonlandırıyorum. Şubesine söz geçiremeyen kurumsallıktan uzak firma!

 • İsmet04 Kasım 2015

  Hala dönüş yapılmadı, kargoyu bugün de teslim etmediler. Dikkat edin!

 • İsmet04 Kasım 2015

  Şube beyanı:"Ürün ağır olduğundan kargoyu götürecek ve kaldıracak elemanım yok, teslim edemem, şubeden siz almalısınız. " Yahyakaptan şubeninizin beyanı tüm kurumsallığınızı ve kalitenizi anlatmaya yetiyor.

 • İsmet04 Kasım 2015

  8 gün olmasına rağmen kargomu dağıtıma çıkarıp teslim etmediler. Hiçbir geri dönüş yapılmadı. Şubeleri ile irtibata geçememektedirler. Merkez ile şube arasındaki büyük kopuklukları biz müşteriler çekiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön