03 Nisan 2013 #1721953

Yurtiçi Kargo Verilen Saatte Gelmeyen Kargo!

Avon şirketiyle çalışmaktayım ve her ay kargolarım Yurtiçi kargoyla yollanıyor. Ancak gelen kargo Fatih Cibali şubesine teslim ediliyor ve buraya geldikten sonra bana teslim edilmeden önce msj yollanıp kargomun geleceği günü ve saati belirtiyor ama hiç bir zaman bu şube tarafından bana kargom gününde ve saatinde getirilmiyor ve ben bütün gün beklememe rağmen kargo bana getirilmeden geri iade edilip teslim edilmedi diye not düşünülüyor.


Ben bundan dolayı kargomu kendim gidip almak zorunda kalıyorum. Bundan dolayı Yurtiçi kargonun gereken özeni göstermemesinden dolayı şikayetçiyim.

Seda 46 Okunma

Cevaplar

  • Seda27 Temmuz 2013

    yapmış olduğum bu şikayetim halen devam etmekte çünki bununla alakalı sıkıntılarım halen giderilmedi ve yurtiçi kargo ile gönderilen ürünlerim hiçbirşekilde zamanında elime ulaşmıyor evde olduğum halde ürünlerim teslim edilmeden gidilip not bırakılıyor bundan dolayı kesinlikle memnun değilim..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön