23 Temmuz 2014

Yurtiçi Kargo Ve Yine "Adreste Bulamadık" Masalı!

118076067980 numaralı GittiGidiyor gönderisi Osmaniye'de 1 hafta bekletildikten sonra göndericisine iade edildi. Bu süre sonunda şubenin verdiği cevap ise Adreste Bulamadık! Bu süreç içinde ne telefon ile arama var ne de kapıda bildiri kağıdı. Eğer aramışlarsa tel. no. ve zamanını verin kontrol edelim.


Eğer kapıya gelinmişse zamanını söyleyin güvenlik kameralarından kontrol edelim. Aksi takdirde bu firma bizim için mobil gönderimleri dağıtmayan, yalancı bir firmadır.


(Eğer gerçekten gelinmiş ve bulunamamışsa telefon edilip bilgi verilseydi kendimiz bile alırdık. Biz aradığımızda ise ürün şubede olmasına rağmen artık çok geç etiketi çıktı geri göndermek zorundayız diye teslim etmediler.)

Özer 185 Okunma

Cevaplar

  • Özer28 Ekim 2015

    Bu şubenin dağıtım sorunu niye düzeltilemiyor? 909585834371 No.lu kargo bir haftadır teslim edilemedi. Osmaniye şubede bekletiliyormuş. Madem Osmaniye dağıtacak Düziçi şube ne işe yarıyor?

  • Özer20 Eylül 2014

    Bu hafta tekrar Düziçi'ndeki akrabalarla Yurtiçi Kargo konusu açıldı. Bu şikayeti bilmeyen birinin aktardığına göre kargoları gelmedikleri halde geldik bulamadık diye sisteme giriyorlarmış. Sonra tekrar getirdik deyip fazladan dağıtım ücreti tahsil ediyorlarmış. Başka şubelerde böyle durum var mı bilmiyorum ama Osmaniye şubesi ve çalışanları (başta Yusuf adındaki şahıs) sıkı kontrol edilmeli. (Osmaniye şube değil acente sanırım)

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön