Yurtiçi Kargo Ve Teslimat Sıkıntısı

Murat Murat1 hafta önce

Yurtiçi Kargo Başkent şubesi beni aradı, evimin kendilerine ters yerde olduğunu her zaman o tarafa araç çıkaramıyoruz gelip şubeden alın yoksa iade olabilir gibi çok saçma bir bahane söylediler. Kargo içeriği sadece bir zarf idi. 

Aciliyetim olmadığı için müsait olduğunuz da getirin bu benim adresime teslim edilmesi gereken bir kargo dedim. Ama ahlakına ve görev bilincine sahip olmayan bu insanlar kargomu iade etmişler. İade nedenine göndericinin böyle bir talebi olmamasına rağmen "gönderici kargoyu geri çekti" notu düşülmüş. 

Kendilerine bu işi bırakmalarını tavsiye ediyorum masa başından çalış para kazanacağınız bir iş kurun, sadece buraya yazılmış on binlerce şikayet var hakkınızda.

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 1 hafta önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 1 hafta önce

Murat Y. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler