04 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo Usulsüz İş!

Kargolarım Bingöl Yurtiçi Kargo firması tarafından günlerdir tarafıma teslim edilmemektedir. Adresime gelindiği ve beni adreste bulamadıkları gibi yalan bir beyanda bulunmaktadırlar. Yurtiçi Kargo firmasının Bingöl şubesine telefonla ulaşamıyorum. Çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine bilgi verdim ancak oradan da tarafıma dönüş yapılamadı. Tüketici olarak mağdur edildiğimi düşünüyorum. Kargo firmalarının bu haksız ve hiçbir hukuki temeli olmayan yaklaşımlarından şikayetçiyim. Gereğini sizin ve halkımızın bilgisine sunarım.

Müslüm 41 Okunma

Cevaplar

 • Müslüm16 Eylül 2015

  Sayın ilgili Yurtiçi Kargo firması günlerdir tarafıma daha önce yaptıkları usulsüzlük ile ile bilgi vereceğini taaahhüt etmişti. Ancak herhangi bir şekilde üürnlerimi neden zamanında teslim etmedikleri ile ilgili bilgi vermediler. Tüketicinin hizmet aldığı kurumdan bilgi alma hakkı çerçevesinde talep ettiğim bilgilerin tarafıma yetkililerce bilgi verilmesini sağlamanızı rica ederim. Yurtiçi Kargo firması kötü hizmet veriyor...

 • Müslüm15 Eylül 2015

  kesinlikle sorunuma tatmin edici bir açıklama verilmemiştir. itirazım devam etmektedir.

 • Müslüm11 Eylül 2015

  Firma ofisinde oturup kargoyu teslim ettik Mesajı yollamakla kargoculuk yapılmaz. Ürünlerim hala eksik tarafıma ulaşmadı. 2 hafta oldu.

 • Müslüm07 Eylül 2015

  Kargo firması oyalamaya devam ediyor tam 1 haftadan fazla bir zamandır kargom şubede bekletiliyor...

 • Müslüm07 Eylül 2015

  Problemin çözümü konusunda beni aradılar ancak sorun çözülmedi zira kargolarım hala tarafıma teslim edilmiş değil. İtirazım ve mağduriyetim devam etmektedir.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Eylül 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön