21 Ekim 2016 #6748573

Yurtiçi Kargo Ürünümü Kaybetti

9161042****gönderi kodlu kargo 08.10.2016'da saat 10:46 sularında Yurtiçi Kargo’nun Meşelik Şubesi’ne ulaşmıştır; ancak Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret a. ş tarafından gönderilen ürün 20.10.2016 tarihi itibari ile hala tarafıma teslim edilmemiştir. Yurtiçi Kargo’yu defalarca aramama rağmen telefonuma cevap vermedikleri gibi konuyla ilgili tarafıma herhangi bir bilgilendirme de yapılmamıştır. Yurtiçi Kargo ile yaptığım ilk ve son görüşmemde ise ürünümü kaybettikleri bilgisini aldım.


Yurtiçi Kargo’nun internet sitesi üzerinden defalarca şikayet formu doldurmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Gönderici konumundaki Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret a. ş ise telefon görüşmelerimizde beni mağdur etmeyeceklerini dile getirmelerine rağmen hiçbir çaba sarf etmeyerek mağduriyetimin sürmesine sebebiyet vermiştir.

Deniz 89 Okunma

Cevaplar

  • Deniz31 Ekim 2016

    Sorunum maalesef çözülmedi!

  • Deniz22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemlerden kastınız benim şubeye gelerek kayıp tutanağı tutturmam mı? Ürünü zamanında teslim etme, üstelik kaybet. Sonra kayıp tutanağı ile sorun çözülsün! Yok ya! Var mı böyle pembe bir dünya? Siz kargo şirketi olarak bana ürünümü zamanında teslim etmekle mükellefsiniz. Ben şubenize gelerek kayıp tutanağı tutturmak zorunda değilim. İşinizi adam gibi yapacaksınız.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön