10 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Ürünüm Ulaşmadı!

916568912149 nolu kargom, 7 gündür Sakarya/Çark Yurtiçi kargo şubesinde bekletilmektedir. Şubeyi aradığımda eve gelinmiş not bırakılmış denilmektedir. Evden hiç ayrılmadım not hiç görmedim. Telefonla aranmadım. Açıkça yanlış beyandır bu, adresime kesinlikle gelinmemiştir. Ve bu durum ilk defa da olmuyor. Bu nedenle özellikle bekledim evde, şubeye ulaşmaya çalıştım. çağrı merkezini aradım ve maalesef müşteri ilişkilerinde asgari özeni kesinlikle göremedim.


Buna mukabil kargonun göndericisine ulaştım ve iade almasını başka firma ile göndermesini istedim. Fakat kargo göndericiye de iade edilmemiştir.

Salih 38 Okunma

Cevaplar

  • Salih12 Mayıs 2013

    Hala kargo gelmedi.hala geri gonderilmedi.hala ne arayan var ne soran.yurtici kargo denen firma bastan asagi bu anlayista demekki.yani kurum falan degil.bilgilendirmeye devam edecegim.

  • Salih10 Mayıs 2013

    Bana yaxili veya telefonla geri donus yapılmamıştır

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön