09 Mayıs 2013
#1788687

Yurtiçi Kargo Ürünüm Ulaşmadı!

610376036250 nolu kargom, 5 gündür Sakarya/serdivan yurtiçi kargo şubesin'de bekletilmektedir. Şubeyi aradığımda evine gelinmiş not bırakılmış denilmektedir. İster alın, ister almayın denilmektedir. Evden hiç ayrılmadım not hiç mi, hiç görmedim. Bu notları yazıp sokağa mı bırakılıyor acaba?


Haliyle rüzgarda alıp götürüyordur veya hiç bırakılmadan dağıtım kısa sürsün diye bahane mi? Ürün üzerinde 2 adet telefon var. Tüm kargolar ararken, bu yurtiçi kargo neden aranmamaktadır. Ürünü ne bahsine olursa olsun gidip şubeden almayacağım hizmetten bahsediliyorsa adam gibi hizmet verilsin.

Musa Musa 64 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Musa11 Temmuz 2013

  beş para etmez türkiyenin en kötü kargosu.. ALLAH kimseyi düşürmesin..

 • Musa10 Mayıs 2013

  Tüm alışverişlerimde yurt içi ile çalışan firmalardan alışveriş yapmama kara aldım..

 • Musa10 Mayıs 2013

  Ne bir mail atıldı. nede telefonla görüşüldü. hiç bir bilgi dahi verilmedi halende kargom ve ben beklemekteyim.Çözüme yönelik hiç bir işlemde gündemde yok.Yüzsüzlüğün, pişkinliğin bu kadarına da pes doğrusu..Bu saatten sonra o kargomu yurtiçine hediye ediyorum hayırlı günlerde kullansınlar.. Kalıplanmış müşteri anlayışı geldik evde yoktunuz heee. not yok.Rüzğar aldı götürdü.Aradık ulaşamadık.He arama yok.. ne diyeyim ya lanet olsun..Hediyem olsun..

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler