15 Ekim 2016
Yorum Yap
#6698158

Yurtiçi Kargo Ürünüm Şubede Bekliyor!

07.10.2016 günü Trendyol tarafından gönderilen kargo 10.10.2016 günü yanlış olarak Şelale şubesine gitmiş ve aynı gün Manavgat şubesine yönlendirilmiştir. Tüm bu kayıtları internet sitesinden takip etmekteyiz.


Ardından beklenen 5 günlük süreçte telefon ile ulaşmaya çalışmamıza rağmen ulaşamadık. 15.10.2016 tarihinde Trendyol'dan gelen e-mail ile tüm gün bulunduğum adres (iş yerim) 'te bulunamadığım ve şube ile irtibata geçmem gerektiği e-mailine istinaden şubeyi tekrar aramama rağmen telefonlarına ulaşamadım.


Yurtiçi Kargo genel numarasını arayarak telefonda tüm bu işlemlerin benim takip ettiğim sıralama ile gerçekleştiğini teyit ettikten sonra ne kadar ısrar etsem de kargonun pazartesi elime geçeceği bilgisi aldım. Yurtiçi Kargo 8 günde elime ulaştıramadı. Kargoyu halen bekliyorum.

A. 333 Okunma

Cevaplar

 • A.23 Ekim 2016

  Evet ne yaptınız yurtiçi kargonun saygıdeğer çözüme yönelik hareket başlatan sorumluları

 • A.20 Ekim 2016

  Halen bir cevap alamadım sizden

 • A.18 Ekim 2016

  Nasıl çözüme yönelik işlemler gerçekleşiyor. Telefon ile arayarak kusura bakmayın kargonuz geri gönderilmiş o yüzden Trendyol ile irtibata geçmeniz lazım demek mi çözüme yönelik işlem oluyor. Kimseyi yanlış bilgilendirmeyin. Şubenizin yaptığı tüm yanlış işlemleri sizi bilgilendirmeme rağmen durduramadınız düzeltemediniz. Kargo geri gitti ve firmadan kargonun teslim alınması ve tekrar gönderilmesini beklemek zorunda kaldık. Bu gecikme ve mağduriyet karşısında yazacaklarınız sadece bu kadar mı?

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • A.17 Ekim 2016

  Bugün de pazartesi ama halen kargo yok.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler