Yurtiçi Kargo Ürünüm Hala Gönderilmedi

Seda Seda20 Mayıs 14:18

5 Mayıs tarihinde Ciceksepeti.com'dan satın aldığım ve gönderici firmanın 12 Mayıs tarihinde Yurtiçi Kargo Sultangazi-Sultan şubesine teslim ettiğini iddia ettiği kargom hala gönderilmedi. Kargo şirketi herhangi bir kargo takip no... Vermiyor, Çiçek Sepeti siparişin teslim edildi deniyorsa teslim edilmiştir diyor. Kargo şubesinde konuştuğum A***isimli kişi "ben ne bileyim sizin kargonuz nerede, buradadır ama bakamam kontrol edemem" diyor. 

Siparişimin gerçekten kargoya verilip verilmediği, verildi ise kargo takip numarasını öğrenmek istiyorum. Kayıpsa da kayboldu densin firmadan para iademi isteyim, onu bile kimse söyleyemiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Seda 3 hafta önce

Problemimi alışveriş yaptığım e-ticaret firması ile çözümleyeli ve kargomu teslim alalı 1 ay oldu. Hala bana araştırıldığı, bana dönüş yapılacağı, e-posta gönderileceği gibi bilgiler ile ger bildirim veriliyor. Ayrıca ara ara aldığım probleminiz araştırılıyordan başka bir SMS bildirimi yok, herhangi bir aksiyon bile alındığından şüpheliyim, zira gönderi teslim edilmiş mi diye bakmanız yapılması gereken ilk şey ama anlaşılan onu bile yapmıyorsunız, otomatik giden SMS'lerden başka.

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 3 hafta önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 20 Mayıs 16:34

Seda A. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler