13 Şubat 2014 #2293150

Yurtiçi Kargo Ürün Teslimini Gerçekleştiremedi!

Ben Hepsiburada.com sitesinden cumartesi gecesi bir ürün aldım. Ürünüm salı sabah saat 09:00'da Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilmesine rağmen bugün perşembe ve saat 14:25 halen tarafıma teslim edilmedi.


Çarşamba günü firmayı sabah saat 10:00 aradığımda bana verilen cevap dün arabanın biri yoktu getiremedik. Bende dedim ki bugünde eşim saat 12-16 arası yok bu saat dışında mutlaka getirin. Eğer getirmiyorsanız ben sizi 1,5 gündür bekliyorum sizde akşam benim işten çıkıp gelmemi bekleyin ürünümü verin buna da yok dediler.


Eşim 1'de çıktı 4'te geldi, kargocu saat 15:30'da beni aradı evde değildiniz ürünü geri götürüyorum. Bu nedir? Şimdi 3. gün geri iade edeceğiz gelin alın dediler...

Uğur 109 Okunma

Cevaplar

  • Uğur16 Ekim 2014

    Firmanın yaptığı yazılı açıklamayı kabul etmiyorum, ben çözümümü kendim ürettim. işimden gücümden izin alarak şubeden kendi olanaklarımla gidip teslim aldım hiçbir şekilde ürünümün bana teslimi için firma çaba göstermedi. Eve sonrasında ailemi getirtip evde beklettiğim halde kendi sistemlerine geldik evde yoktunuz gibi mesaj yazdılar. Benim için bu firma artık bitmiştir. İnsanları böyle kandırmaya kimsenin hakkı yok.

  • Uğur16 Ekim 2014

    firma problemimi çözmedi ben çözümümü kendim ürettim kendim gidip işimden gücümden izin alarak ürünümü aldım. Firmanın yaptığı yazılı açıklamayı kabul etmiyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön