20 Eylül 2013 #2022077

Yurtiçi Kargo Ürün Tesliminde Yaşanan Sorunlar!

Adıma gönderilmiş 4 adet kargonun teslimi için bugün bütün gün boyunca evde bekledim ve hiç kimse gelmedi maalesef. içlerinde acil almam gereken bir kargoyu dünden beri bekliyorum. Paketlerden biri mobilya ve gelmezse ya da evde olmazsam sıkıntı olacak diye takip ediyorum. Maalesef şube telefonlarınız cevap vermiyor. çağrı merkeziniz hatta dakikalarca bekletiyor.


Sadece şikayet yazınca geri dönüş yapılıyor. Yurtiçi Kargo firmanız ile yaşadığım sorunlardan bıktım ve kargoların şahsıma tesliminden sonra asla çalışmak istemiyorum. Beylikdüzü şubeden çok şikayetçiyim. Bir de üstüne "biz geldik evde yoktunuz" demelerinden korkuyorum ki, 2 gündür bu kargoları bekliyorum. Acil aksiyon alınmasını rica ediyorum.

Hale 108 Okunma

Cevaplar

  • Hale21 Eylül 2013

    kurumsal süreç başarılı. firma yetkilileri ilgileniyorlar. ancak şıbe personeli tavır ve davranışlarından çok şikayetçiyim.

  • Hale'nin Teşekkür Mesajı21 Eylül 2013

    kargom geç de olsa akşam saat 20:30 gibi geldi. internetten aldığımız demonte mobilyayı kapımıza çıkarnak istemediler. sadece asansöre koyacaklardı halbuki.tartışarak ve şube müdürlerini arayarak zorla asansöre taşıdılar. benim anlamadığım madem mobilya gibi ağır eşyaları taşımak istemiyorsunuz,göreviniz olmadığını düşünüyorsunuz, o zaman ilk baştan bu tarz ürünleri teslim almayın ki insanlar size güvenip internetten alışveriş yapmasınlar. Evet, konu ürünlerin bana teslim edilmesi ise, sorunum çözüldü,teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön