23 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Ürün Tesliminde Ciddi Problemler Çıkarıyor!

İnternet üzerinden yapmış olduğumuz işlemlerde, ürünler diğer kargo şirketlerinde kargoya verildikten sonraki gün elimize ulaşmasına rağmen Yurtiçi Kargo'da her defasında ciddi anlamda gecikmeler yaşanmaktadır.

Kargoya teslim edilen ürün aynı şehirde olmamıza rağmen 3-4 gün gibi bir sürede elimize ulaşmaktadır. 922672824214 numaralı gönderim 21.01.2014 tarihinden kargoya verildi. 22.01.2014 tarihinde saat 16:10'da kargo takibine baktığımda teslim edilmedi / zaman yetmedi notu yer alıyor.

Halbuki kargo şubesi ile evimizin arası 200- 300 metre.

Şube telefonlarından kendilerine ulaşmak asla mümkün değil, önde gelen firmaların teslimatında sorun yaşamaması adına konuya dikkat çekerim.

Ayşe 338 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Ocak 2015

    Hiç bir şekilde tarafıma dönüş yapılmamıştır. Maltepe 'de oturmama rağmen, ürün Kadıköy şubeye bırakılıyor. Eğer çözümünüz bu ise durum gerçekten korkunç. İnternet üzerinden satış yapan tüm firmaları ve alıcıları uyarıyorum anılan firma teslim süresinde ciddi anlamda problem çıkarmaktadır. Ayrıca hiçbir şubesi telefonlarına cevap vermiyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön