17 Eylül 2014

Yurtiçi Kargo Ürün Teslimatı!

Alışveriş yaptığım bir sitenin anlaşmalı olması sebebi ile Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilmesi gereken bir ürünü özellikle akşam 17.30'dan sonra teslim alabileceğimi belirtmeme rağmen, ürün sabah 10.30'da evime geldi ve ürünü getiren personel ile görüştüğümüz de kargonun akşam 17.30'dan sonra teslim edilemeyeceğini ve kapıcıma bırakabileceklerini ifade etti.

Kabul etmek zorunda kaldım ve üründe eksiklik vardı. Eksik ürünün gönderilmesi için bu defa iş adresimi verdim ancak kargo yine ev adresime geldi ve yine aynı münakaşayı yaşadık, ürünü iş adresime ise iki gün sonra ulaştırabileceklerini ifade ettiler. Yurtiçi Kargo ile yaşadığım son gelişmeyi paylaştım, önceki meseleleri yazamadım.

Oktay 117 Okunma

Cevaplar

  • Oktay10 Ağustos 2017

    Ha haa, Yurtiçi ile ilişkimi keseli 2 yılı geçmiş. Alışveriş yaptığım eski firmaları inceliyorum da Yurtiçi ile çalışmayı bırakıyorlar teker teker... . Gelişme var:) Yurtiçi işçi profilini bir inceleyin derim. İçlerinde şartlı tahliyeliler var, baldızımın yaşadığı bir olay; kargo teslimi için gelen kurye okul müdürünü dövüyor. Dövme sebebi ise okulun iki bahçe kapısından sürekli kapalı tutulandan girmek istemesi, okul müdürünün de kuryeye diğer kapıdan çıkabileceğini söylemesi...

  • Oktay24 Ekim 2016

    Gerekli işlemler yapılmış olup mu? Ne yaptınız diye sorarlar adama? Bu tarihten sonra farklı firmalar ile maalesef yurtiçi firmasını kullanarak birkaç alışveriş daha gerçekleştirdim, hemen hepsinde benzer sorunlar yaşadım. 2015 Şubat tarihinden beri alışveriş yapacağım sitenin kargo şirketini soruyorum eğer yurtiçi ise kesinlikle uzak duruyorum. Firmalara da özellikle bu durumu belirtiyorum. Siz gerekli işlemlere devam edin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön