02 Nisan 2013 #1719756

Yurtiçi Kargo Ürün Kırık Giderse Sorumlu Sizsiniz Diye Evrak Düzenleyip Teslimatı Paramparça Yapıyo

Geçenlerde 2 adet kargoyu şubenizin birine ürünü güzelce kolilenip içine ürünün kırılamayacağı şekilde cisimlerle sardım ve teslim etim. Ürünler kırılabilecek bir üründü ve üzerine içerisinde seramik saksı var dikkat edin diye yazdım ve teslim ettim ve şubedeki arkadaş da birçok kırılabilir etiketi yapıştırdı. Ve bu kadar özene rağmen paramparça olarak geri döndü. Ve ordaki arkadaşların tek diyebildikleri evet doğru olabiliyor böyle kırıklar aktarmada arkadaşlar kolileri taşırken atarak naklediyorlar dedi.Peki soruyorum neden düzgünce taşıyamayacaksanız neden kırışan üründen bizi sorumlu tutan bi evrak imzalatıyorsunuz. Bana bunun altındaki rezilliği lütfen anlatın.

Levent 25 Okunma

Cevaplar

  • Levent06 Nisan 2013

    Sadece 1 defa aramışlar ben duymamışım ve bir daha arayan soran olmadı . Bir defa arayıp benle konuşmadan çözüme yönelik açıklama yapılmıştır gibi bi msj çok ayıp ..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön