29 Mart 2013 #1711895

Yurtiçi Kargo Ukala Teslimatçılar!

Ankara Cevizlidere şubesi kargoları iş yeri kapısına kadar getiriyor, bizleri işimizi gücümüzü bıraktırarak aşağı kadar indirip teslimat yapıyor. Diğer kargo firmaları katta teslim ediyor. Yurtiçi kargo sanırım adrese teslim kısmını algılayamıyor. Teslimatçı arkadaşa niye çıkmıyorsun dediğimizde bizde böyle işinize geliyorsa diye tersleniyor. Firma ile defalarca konuştuk şikayet ettik yine aynılar.


Biz artık tüm çalıştığımız firmalara (yaklaşık 1. 000 firma) maillerimizle ve telefonlarımızla bu kargo şirketini kullanmamalarını söylüyoruz. Ayrıca tüm forumlara bu kargo şirketinin uygulamalarını yazıyoruz. Sektörde fazla şımarıklık batışın kapılarını aralar.

Aydın 22 Okunma

Cevaplar

  • Aydın15 Nisan 2013

    Hiçbir aksiyon alınmamıştır. Tamamen uydurma bir cevap. Az önce bir firmadan yine gönderi geldi ve kata çıkarmadığı için almadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön