17 Nisan 2013 #1749236

Yurtiçi Kargo Ücret İki kere İsteniyor Personel Kaba!

Olay Yurtiçi Kargo Mudanya (Bursa) şubesi ile ilgilidir. 17. 04. 2013 tarihinde saat 14. 00 civarı adrese teslim olarak aldığım bir kargo ile ilgili olarak, gönderi ücretinin gönderici tarafından ödenmesine rağmen teslim alan olarak benden de ücret istenmiştir. Bu konuda da ısrar edilmiştir. Benim konuya girip ''Bir kez daha inceleyin, bunun ücreti karşı taraftan ödendi, hata yapıyorsunuz'' demem üzerine olayı anladılar.


Şans eseri o an evde ben değilde başka bir aile ferdi olsaydı yeniden ikinciye kargo ücreti ödenecekti! Ayrıca, kargoyu getiren delikanlının kaba davranışları da takdire şayandı! Hele ki olay anlaşıldıktan sonra paketi yere bırakıp (!) giderken ''Hadi Eyvallah!'' demesi de üzücü!

Gürcan 38 Okunma

Cevaplar

 • Gürcan02 Ocak 2014

  İşim olmaz artık!

 • Gürcan24 Nisan 2013

  Halen bir sonuç bildirilmedi. Demekki artık başka kargo şirketleri ile çalışacağız. Kaba insanlarla cebelleşmenin anlamı yok paramızla... Elveda Yurtiçi kargo

 • Gürcan19 Nisan 2013

  Valla bana sadece ''gerekli yerlere iletildi, hoşçakalın!'' diyen bir bayanın bu sözünden başka bir şey söylenmedi. Aksiyon maksiyon, sonuç bildirimi vb. yok maalesef, lütfen gerçekçi olunuz, kamuyu yanıltmayınız!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Nisan 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön