11 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Üç Gündür Evden Kargo Teslim Alınmıyor!

3 gündür evden kesin teslim alınır kuryeniz dendiği halde teslim alınmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda şubeler arasındaki sıkıntıdan bahsediliyor. Bu beni ilgilendirmez.

Müşteri hizmetlerini gene arıyorum ve bana 3. gün lokasyonunuza bakan şubemiz yok deniyor. (Evime yakın 2 tane şubeniz olmasına rağmen) Aynı adrese kurye teslim edebildiğiniz halde neden geri alamıyorsunuz? Evimin önünde 3 tane banka var ve bankalara Yurtiçi Kargo hizmet verdiği halde benim evimi bir türlü bulamamanızı anlayabilmiş değilim.

Telefonla bilgi almaya çalışıyorum ama müşteri hizmetleri o kadar kaba konuşuyor ki; size geri dönmek zorunda değilim diyor. Hamile olduğum için gidecek olan kuryemi taşıyamayacağımı beyan etmeme rağmen, siz gidin elden teslim edin diyor. Tedarikçi firmam sizinle çalışmıyor olsa inanın sizden asla kurye göndermem.

Hande 10 Okunma

Cevaplar

  • Hande15 Haziran 2016

    Firmadan tarafına iletilen hiçbir yazılı beyan bulunmamaktadır. Firma şikayetleri okumadan otomatik mi geri bildirim yapıyor. Bende bir yazı bulunmamakta olup firma telefon açıp işlemle ile ilgili benimle irtibata bile geçmemiştir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın , Yurtsever 160314898*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz Adres Alım sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5698687 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri yazılı olarak bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön