17 Eylül 2013 #2015273

Yurtiçi Kargo Tuzla Şubesi Kargo Almaya Gelmiyor!

Diğer firmanın taşınan ürünlere zarar vermesi sonrası anlaşmamızı iptal edip Yurtiçi Kargo ile çalışmaya başladık. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak böyle bir şey olsa gerek. İlk gönderimiz için Tuzla Şubesini 4 kere aramama ve gönderimiz olduğunu söyleme rağmen kurye gelmedi. Hatta gönderilecek kargoların önemli olduğunu ve gerekirse şubeye bizzat kendimiz getirebileceğimizi söyledim.


Ancak telefondaki arkadaş kuryelerin yolda olduğunu, gelmek üzere olduğunu söyledi. Ve beklendiği gibi kurye gelmedi. Bir gün sonra gelen kuryeye neden dün gelmediklerini sorduğumuzda "Biz günde kaç tane firmaya gidiyoruz haberiniz var mı? Çok meşgulüz" cevabı aldım.


Bu yaşadığımız onlarca sorunun başlangıcıdır.

Burak 57 Okunma

Cevaplar

  • Burak17 Eylül 2013

    Websitesi üzerinden sayısız şikayet notu bırakmama rağmen herhangi bir dönüş olmamıştı. Çağrı merkezini de defalarca aradım şikayet konusunda. Yurtiçi Kargo'nun müşteri memnuniyetini önemsediğini sanmıyorum. Ancak şikayetimin burada yayınlanmasından hemen sonra telefon açtılar. Telefonda da sadece yazdıklarımı telefonda doğruladım. Şikayetlerimle ilgili sağlıklı bir çözüm üretildiğini de düşünmüyorum. Bence online ortamda şikayetlere çözüm bulunmuş gibi gösterilmek isteniyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön