27 Ekim 2016 #6795004

Yurtiçi Kargo Tutanak Tutmuyorlar!

Hepsiburada.com'dan bir blender aldım ve elime kırık geçti. 1 saat içinde Yurtiçi Kargo Denizli Üçgen şubesi dağıtım elemanını aradım ve bana şubeye gitmemi tutanak tutacaklarını ve sıkıntı olmayacağını söyledi. Cumartesi günümün kötü olması pahasına kalktım gittim. Evim oraya uzak olmasına rağmen ve blenderin kırık çıktığını tutanak tutturup geri göndermek istediğimi söyledim. Kargodaki bayan aynen şöyle dedi "kutunun dışında hasar yoksa içeriğindeki hasar bizi ilgilendirmiyor" dedi.


''İçeriğine bakmama izin vermeyip içindeki hasar nasıl sizi ilgilendirmiyor'' dedim ve yüzüne umursamaz bir ifade takınıp ''içeriğine bakmanıza müsaade edemiyoruz'' dedi. Sanki benim gözümde lazer ışınları var ve bakmadan kutuyu görüyorum! Ben cumartesi günümün 5 saatini bu saçmalığa harcadım. Müşteri hizmetleriyle saatlerce konuştum bir çözüme ulaşılmadı. Böyle saçma bir firma olmaz olsun!

Şerif 157 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön