16 Nisan 2013 #1745139

Yurtiçi Kargo Teşvikiye Şube!

Cuma gününden beri ellerinde olan kargomu cuma öğlen şubeye almaya gittiğimde dağıtıma çıktı ürününüz deyip gönderildim o gün gelmedi. Ne hikmet ki cumartesi çalışmadığımızı bilen kargo şirketi elemanı yarım saat aralıklarla iki kez gelmiş bulunmakta. Pazartesi itibariyle çalışma saatlerimizi bilen ve 5 dakika yürüme mesafesinde olan adrese saat 18:15 itibariyle hala teslim edilmemiştir.


Şirket çalışanları olarak bu sıkıntıyla sürekli muhatap oluyoruz. Fakat siz Yurtiçi Kargo çalışanları bunu defalarca dile getirmemize rağmen hiç bir yaptırım uygulamamaktasınız. Defalarca aramamız da sonuç vermemekte telefonlara bakılmamaktadır.

Aydan 39 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Aydan16 Nisan 2013

    Şimdi Aradım Şubeyi Gönderi Dağıtıma Çıkmış Dendi. Hanımefendiye Çıktıysa Nerde Şubedeyse Ürünüm Niye Yok Dedim. Bakayım Dedi Etrafa Tekrar. Biraz Dikkatli Bakınca Ürün Şubede Arka Taraflarda Çıktı. Ama Ne Hikmetse Dağıtıma Çıktı Deniyor. Yapılan İtşe Bile Muvaffak Değiller. Bu Ürünün Bugün Elime Ulaşması Konusunda Söz Aldım. Umarım Bu Gerçekten İşe Yarar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön