03 Nisan 2013 #1722540

Yurtiçi Kargo Teslimatın Hiç Yapılmaması!

Yurtiçi Kargoyla gelen bir kargom hakkında sorun yaşıyorum ve bu sorun bir türlü halledilmek istenmiyor. İstanbu Levent şubesine gelen 102672265173 numaralı kargomun bilgilerini öğrenmek için defalarca şubeyi aradım ama telefonlarına hiç cevap vermediler. Kargomun neden eve teslim edilmediğini öğrenmek için çağrı merkezini aradığımda onlarında bu konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarını anladım.


Sonradan aynı sorunu başkan komşularımızın da yaşadığını öğrendim. Kendi gönderilerim için tercih etmeyeceğim bir firma ama başkalarının gönderilerini her zaman kontrol edemiyoruz ne yazık ki.

Senem 20 Okunma

Cevaplar

  • Senem09 Nisan 2013

    Şikayetimin çözümü ile ilgili hiç birşey yapılmadı ve yine 2 tane daha alışverişim var. Ne yazık ki tercih şansım olmadığı için yurtiçi kargo ile geliyor ve yine eve teslim etmeyeceklerini öğrendim. Diğer kargo firmaları ile sorun olmayan bir sitede onların sorun yaşaması çok ilginç.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön