3 g
Yorum Yap
#11856762

Yurtiçi Kargo Teslimatı Yapamadı!

Nisan 2 de kargo Çağır hizmetinden kargo göndermek istedim. Nisan 3 de kargo görevlisi gelip kargoyu teslim aldı. Her şey normal gibi gözükürken göndereceğim yer bir firma olduğu için arkasını aramadım ama 1 hafta sonra aradığımda kargonun gelmediğini söylediler bende kargo firmasını aradım bir türlü ne müşteri hizmetlerine ne de şubeye ulaşamadım bekledim.


Nisan 15 'de bir daha aradım şirketi kargo yine gelmedi dediler ve sonra tekrar kargoyu aradım ve bu sefer ulaşmayı başardım kargonun benden hiç alınmadığı gibi şeyler söylediler alsak gönderirdik gibi kendini beğenmiş tavırlar yaptılar en sonunda kargoyu almaya gelen kişiyi tarif ettikten sonra bana inanıp ona sorma gereksiniminde bulundular o arkadaşta kargoyu aldığını ve gönderilmesinin unutulduğunu söylemiş ona da tamam bende kargoyu gönderin ve bana gönderi numarasını verin dedim, tamam deyip kapattılar ama tahmin ettiğiniz gibi ne gönderi numarası var ne haber eden sonra belki göndermişlerdir diyerek 17 Nisan'da tekrar aradım yine ulaşamadım. Gönderi yaptığım firmayı aradım ona da ulaşmamış. Sizce ne yapmalıyım?

Osman Osman 179 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi3 g

    Osman H. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

Ziyaretçi Yorumları