28 Temmuz 2016

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapmadı

İstanbul'dan adıma gelen kargo kapıda kredi kartı ile ödemeli olarak gönderilmişti. Ancak gelen arkadaş pos cihazının olmadığını belirterek kargoyu teslim etmemiş, kargoyu şubeye gidip oradan teslim almam gerektiğini belirtmiştir. Normal şartlar altında kapıya pos cihazı getirip ödemeyi tahsil ederek kargoyu teslim etmekle yükümlü olan kargo şirketi, bunu yapmayarak beni şubeye yönlendirmiştir.


Buna ek olarak şubeye gittiğimde de "araç henüz boşaltılamadı, yarım saat sonra gelin vs" tarzında kaba ve hoş olmayan bir dilde muameleyle karşılaştım. Daha sonra kendim kargo aracının yanına giderek kargoyu arayıp bulunmasını sağladım. Normal şartlarda bunların hepsini yapmayı taahhüt edip, bunun için hizmet bedeli alan kargo şirketi taahhüt ettiği işlerin (kargoyu İstanbul'dan getirmek dışında) neredeyse hiçbirini yapmamıştır.

Cem 44 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön