31 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmıyor

İnternet'ten İstanbul aldığım derin dondurucu, Bingöl'e 2 günde geldi, Yurtiçi kargo Bingöl şubesinden evime 3 günde gelmedi. Aradığımda biraz gecikeceğini,istersem kendim gelip alabileceğimi önerdiler. Yani hem İstanbul'dan Bingöl'e kargo ücreti vereceğim, hemde şehir içi nakliyat için ücret vereceğim. Ürünü aldığım şirketi aradım ,o gün gönderdiler.


Başka bir ürün geldi, İnternet'ten takip ediyorum. Gelip beni evde bulamadıklarını yazmışlar. Kargo geleceğini bildiğim için evden hiç ayrılmadım. ne arayan ne gelen oldu. Bugünlerde gene bir ürün bekliyorum. Gene bana ulaşamadıkları notunu düşmüşler nete.

Serkan 143 Okunma

Cevaplar

  • Serkan07 Şubat 2014

    şubeye gittiğimde telefonla arama gibi bir sistemimiz yok dediler. müşteri hizmetlerinden arayanlarda aynısını söyledi. görevli arkadaş, odamın bulunduğu fakülteye gelip, güvenliğe sorup, olumsuz cevap alınca çekip gitmişler. 200 akademisyenin olduğu bir fakültede güvenliğin herkesi tanımasını bekliyorlar. güvenlik te tanımadığını söyleyince çekip gitmişler. Türkiye'nin marka kargo şirketlerinden olan yurtiçi kargonun telefon hizmeti olmaması çok şaşırtıcı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön