01 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmadı!

İnternetten bir ürün aldım 27.04.2013 tarihinde. Almaz olaydım. Sağolsunlar aynı gün kargo yaptılar. 29.04.2013 tarihinde ürün Manisa ili Mesir şubesine geldi (08.22). Aynı gün 14.20 itibariyle teslim şubesi değişti olarak not girildi. Tabi ben macera yine başlıyor dedim. Çünkü bu ilk kez olmuyor. Telefonla müdahale ettim ve 18.55 de teslim edilmedi şubede bekletiliyor notu girildi.


Yurt içi kargo 444 lu numaraya şikayet ettim. Çünkü bu firmadan her kargo geldiğinde aynı sorunu yaşıyorum. Neticede yanlışlık olmuş 30. 04.20133 te teslim edilecek dendi. Yanlışlık olabilir. İnsanlık hali. Bugün bütün gün bekledim. Neti kontrol ettim. Hiç bir gelişme yok. Yarın tatil . Helal Yurtiçi Kargo.

Kutup 32 Okunma

Cevaplar

 • Kutup02 Mayıs 2013

  Belirtiğim üzere bu olayı ilk defa yaşamıyorum. Ancak ürünü aldığım firma bu kargo şirketi ile anlaşmalı imiş. Firmaya da gerekli bilgiyi aktardım. Bu Kargo şirketi ile çalışmaya devam ettikleri sürece her hangi bir mal ve hizmet alımı yapmayacağım. Ve her ortamda reklamlarını(!) yapacağım. Bu vesile ile diğer şikayetleri okuma fırsatı buldum ve durumun vehametini daha iyi anladım. Ya sabır diyerek terbiyemi bozmadan beklemeye devam. Çok yaşa yurtiçi kargo!

 • Kutup02 Mayıs 2013

  Bu açıklamanız ile ilgili olarak tek söyleyebileceğim: sanırım benimle dalga geçiyorsunuz olabilir. Şikayetimin çözülmesi ile işgiliyaptığınız işlemler pek de etkili olamamış ki hala istanbuldan bir günde gelip 5 gündür mesir şubenizde bekleyen dosyamı alamadım. Üçüncü kez özür dilenip 19.00 itibariyle kesin olarak teslim edileceği söylendiği halde gelişme yok. Teşekkürler yurtiçi Kargo!

 • Kutup02 Mayıs 2013

  Ne işlem yapıldı acaba çok merak ediyorum. Hala ürünü alamadım. Ürünü getirmeyenler ile ilgili ne gibi bir işlem tesis edileceğini sorduğumda firmadan beni arayan hanımefendi bunun gizli vilgi olduğunu söyledi. Ben hala ürünümü alamadım. Artık olayı gıcıklık boyutuna getirdiler. Getirmiyorlar. Ben de gidip almıyorum. Bakalım ne olacak.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön