21 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmadı!

21 şubat tarihinde daireme gelip benim evde olmadığımı söyleyerek kargomu bana teslim etmediler. Fakat ben evde site güvenliğinin bana yurt içi kargo geldi beyanı ile bekliyordum. Kurtköy şubesini aradım bana evde yoktunuz dediler böyle bir şey mümkün değil. Madem evde yoktum neden bana geldik bulamadık kağıdını bırakmadılar?


Bugün kargomun bana derhal iletilmesini istiyorum saat 14 e kadar.eğer bugün mümkün değilse yarın 13.30 kadar gönderilmesini istiyorum Kabin memuru olduğum için her saat uygun olamıyorum uygun olduğum saat budur.

Burcu 78 Okunma

Cevaplar

 • Burcu25 Şubat 2013

  Ben yazmaktan bıktım Yutiçi kargo göndermemekten vazgeçmedi.kargo teslimatım hala yapılmadı.Nerdeyse 1 hafta olucak bundan sonra kesinlikle Yutiçi kargoyla işim olmaz hala daha gönderiyi bekliyorum bununla ilgili gerekli hukuki işlemlerimi başlatıcam

 • Burcu25 Şubat 2013

  20 şubattan beri kargomun bana gönderilmesini bekliyorum.Dün arayıp bugün için kargomun gönderileceği bilgisini verdiler tamamen yanlış bilgilendirmedir.Kayıtları kontrol etsinler bugün 3 kez aradım sordum hiçbirinde farklı cevap almadım. Kargom sabahtan beri bekliyor olmama rağmen gelmedi. Demekki yurtiçi kargo için müşteri memnuniyeti hiç önemli değil ve işlerini profesyonel olarak yapmıyorlar.Özellikle Kurtköy şubesinden bahsediyorum.Bundan sonra Yurtiçi kargo kullanan hiçbir internet sitesinden de alışveriş yapmayacağım.Mağduriyetimin yarın derhal giderilmesini talep ediyorum.

 • Burcu23 Şubat 2013

  bugün de gün içerisinde teslimat yapılıcağı söylendi hala daha gelen yok.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Burcu22 Şubat 2013

  hala daha geri dönüş yapılmadı tarafıma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön