28 Mart 2013 #1710822

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmadı!

Yurtiçi Kargo Cibali şubesine cuma günü ulaşan kargom 6 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi. Cibali şubesini defalarca aradım. Gün içerisinde teslimat gerçekleşecek diyorlar işten izin alıyorum evde bekliyorum teslimat yapılmıyor. Bu kadar ciddiyetsizlik, amatörlük olmaz. Son 2 gündür de telefonları sürekli meşgul. Ya da açıp kapatıyorlar. Morhipo.com Yurtiçi kargoyla çalışmaya devam ederse bir daha o firmadan da alışveriş yapmayacağım.

Hacer 21 Okunma

Cevaplar

  • Hacer30 Mart 2013

    Morhipo. com dan verdiğim siparişlerimi Yurtiçi Kargo Cibali şubesi 8 gündür teslim etmiyor. Defalarca telefonla aramama rağmen paketlerim hala elime ulaşmadı. 8 gündür saat 8 e kadar evde bekledim kargo gelmedi. Dün akşam da dağıtım saat akşam 20:00 a kadar dedikleri için evde bekledim. Şaka gibi 21:00 da arandım kargo teslimi için. Şuan adreste değilim lütfen yarın getirin dedim. Kapıya kağıt bırakıp gitmişler şubeden teslim alınız diye. Ben 6. 90 lira kargo ücreti ödüyorum evime teslim almak için. Gidip şubeden teslim almak için o parayı ödemedim!!!! Dünyanın hiçbiryerin de bu kadar kalitesiz, mahalle ağzı konuşan kişiler çalıştıran bir firma daha görmedim. Rezalet ötesi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön