26 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Teslimat Yapılmadı!

22. 03. 2013 - 19:36 tarihinde göndermiş olduğum kargom üzerinden 4 gün geçmesine rağmen (ki 2 günde ulaştırmayı taahhüt ediyorlar) hala ulaştırılmamıştır. İnternetten ettiğim takibe göre Şırnak-Silopi'ye gitmesi gerekirken(ki üzerinde posta koduna kadar en açık adresi yazılıdır) kargo Diyarbakır transfer merkezinde Şırnak şubeye gitmiş, orda bir gün kaldıktan sonra tekrar Diyarbakır transfer merkezine gittiği görülüyor.


Ordan artık nereye gideceği meçhul! Şırnak şube ve Silopi şubeyi sabahtan beri aramama rağmen ulaşamadım. Yurtiçi Kargonun müşteri hizmetlerini aradım ama telefondaki bayan da benim bildiğimden başka bir şey söylemeyip, hiçbir şekilde yardımcı olmadı.

Fazlı 53 Okunma

Cevaplar

  • Fazlı28 Mart 2013

    Çözüme yönelik maaşallah çok güzel işlemler gerçekleştirildi evet!Müşteri temsilcileriyle 3-4 defa konuştum.Halledecez dediler.Ben bu kargoyu ayın 22 sinde gönderdim ve şuan ayın 28 i ve hala kargom yerine ulaşmadı. 2 gündür Diyarbakır transfer merkezinde duruyor.müşteri temsilcileriyle görüşüyorum tamam çözümleyecez diyorlar ama nedense 1 hafta geçti ve hala çözümlenmiş birşey yok!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön