28 Ekim 2016 #6804220

Yurtiçi Kargo Teslimat Süresinin Aşılması!

602878113331 no'lu gönderinin tahmini teslimat tarihi dündü. Şube 2 günde teslim edilecek diyor en geç gönderi kabul ederken teslimat 1 hafta. 29 Ekim dolayısıyla yarın mesai yapılmayacak ve benim hafta sonundan önce bu pakete ihtiyacım vardı. 26.10.2016 sabah 09:11'de kargoya verilen paket hala verildiği Bursa'da görülüyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı? Ben bıktım teslimat yapılacak sabahtan akşama evdeyim zil çalmaz dış kapıda bir kağıt geldik bulamadık, tüm ağır teslimatları şubeden taşımak zorunda kalırım. Ben sürekli internetten alışveriş yapan insanım bundan sonra net bir şekilde belirtiyorum alışverişlerimde Yurtiçi Kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmayacağım. Bu hassasiyeti oluşturdunuz bende ve bu gönderiyi de bugün elime ulaşmaması durumunda iptal edip iade işlemlerini başlatacağım gerekçeli bir şekilde.

Hakan 58 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Hakan28 Ekim 2016

    Az önce 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo müşteri temsilcisi ile bir görüşme gerçekleştirdim. Ben kargo takipten Bursa'dan hareket etmediğini görmekteyim kargonun bana görüştüğüm şahıs bu bilgiyi verdi tekrar bende 3 gündür bu noktada neden kaldığını gönderimin neden hareket etmediğini bana söyleyebilir misiniz diyorum, bana kendiniz bursayı arayın diyor benim başka bilgim yok diyor kendisi. Sen nasıl merkezsin 2 gün önce gelmesi gereken kargo bir hafta sonra bana ulaşacak tahmini teslimat tarihi olarak verilen tarihten. Böyle bir hizmet anlayışı olamaz reddediyorum. Herkese de tavsiyem bu şekilde hizmet veren bir kurumu cezalandırmak için gerekli özeni göstermeliyiz. Biz müşteriyiz ve bu şekilde bizi sallamayan firmalara karşı duyarlı tüketiciler olmak zorundayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön